M e R S i N   M e V L a N a   R a D Y o S u

~ Hakkımızda ~ Radyo Playeri ~ Radyomuza Destek Veren Firmalar ~ İletişim ~ Radyo Kodu ~

                              

      

 
Konu Bilgileri
Konu Başlığı
El-Latîf
Konudaki Cevap Sayısı
0
Sonraki
Sonraki Konu
Konuyu Açan Kişi
admin
Görüntülenme Sayısı
777
Önceki
Önceki Konu
Gönder  Cevapla 
 
Değerlendir:
 • 1 Oy - 5 Yüzde
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
El-Latîf
admin 
Administrator

Üye Bilgileri

Üye no: 1
Kayıt : Jun 2012
Rütbe : Administrators
Mesaj Sayısı : 11,649

Rep Puanlaması

Rep Ver:

Mesajlaşma Bilgileri

Mesaj: #1
El-Latîf
El-Latîf, sonsuz lütuf ve kerem sahibi, bütün işleri en ince teferruatına kadar bilen, her şeyin derinliğine nüfuz eden, mahlûkatının ihtiyaçlarını en ufak detayına kadar bilen ve en mükemmel şekilde karşılayan, ince, sezilmez yollarla kullarına çeşitli faydalar ulaştıran demektir.
EL-LATİF İSM-İ CELİLİNİN DUASI

BU İSM-İ ŞERİFİN DUASI ŞİDDET. KEDER.GAM HUSUSLARINDA ÇOK ETKİLİDİR. BU DUAYI OKUMAYA
DEVAM EDEN KİMSE, ŞİDDETE, BELAYA VE MUSİBETE UĞRAMAZ.ZOR BİR DURUMDA KALIP DA ONDAN KURTULMAK HUSUSUNDA ZORLANAN, VE DÜŞTÜĞÜ FELAKETTEN KURTULMAK İMKAN VE İHTİMALİNİ GÖREMEYİP, ÜZÜLEN KİMSE, BU MUBAREK İSMİN DUASINI OKUMAYA BAŞLARSA, ALLAHIN İZNİ İLE O FELAKET VE ŞİDDETTEN KURTULUR. ONA HER ZORLUK KOLAYLAŞIR ÖZELLİKLE FAKİRLİK GEÇİM SIKINTISINDAN KURTULMAK İSTEYENLER BU DUAYI OKUMALIDIRLAR.

Ya latıyfü entellezi teltıfü biıbadike ve tusılühüm ila envaın niamı ve terfükı biehlil hıcabi fetuhrecühüm min ğavailin nikami ve terhamü min ilticai ileyke birahmetikel amiymete ve teczibehü ilel envari minez zulmi ta'lemu hafiyyatil eşyai ve dekaikıha ve tecudü biıhsanike ala ibadike bienvail berri ve keşfi dekaikıha. Es'elüke Allahümme bilatıfi lutfike ve feyzi fazlike ve dürreti bahri cudike ve kuvveti sultani askerike ve cünudike en tec'aleni nazıyfen fil'akvali vel'ef'ali refiykan filhali velmali verzuknı min bereketi lutfike hazzan vafiren ve e'ınni ala kabuli asari fadlike vec'al li minhü hasemen vafiren zahıren ve eyyedenı bitedbiyrike lienale min bahri cudike feyzan zahiren inneke enter rahıymü ya latıyfü edrikni bilutfikel hafiyyi.


09-19-2012 06:23 AM
Tüm Mesajlarını Bul

Gönder  Cevapla El-Latîf
Mesaj SecenekleriOnceki - Sonraki KonuAra / BulYer İmleri
Önceki Konu
Sonraki Konu
Digg thisPost! AddPost to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Addblinklist AddMongolia AddNetscape Newsvine Ekle Stumble


  »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

  Türkçe Çeviri :
  MyBB Türkiye, Powered by MyBB, © 2002-2013 MyBB Group

   

  Ücretsiz Seo yap arabesk radyo